[BBT II] Zaległości odrobione

Druga drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała 2:2 z Popradem Muszna w zaległym spotkaniu 21. kolejki JAKO 4.LIGI grupy wschodniej.

26 maja, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Druga drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała 2:2 z Popradem Muszna w zaległym spotkaniu 21. kolejki JAKO 4.LIGI grupy wschodniej.

W następnej kolejce ligowej zespół rezerw Bruk-Bet Termalica Nieciecza czeka pojedynek na szczycie z zajmującą drugie miejsce drużyną Limanovii Limanowa. To spotkanie zostanie rozegrane w Limanowej w niedziele 29 maja o godz. 17:30.

Wyjaśniła się także kwestia przeciwnika podopiecznych Waldemara Dzierżanowskiego w finale Pucharu Polski na szczeblu Małopolski. Bruk-Bet Termalica II Nieciecza zagra w nim 8 czerwca br. w Kalwarii Zebrzydowskiej z Wieczystą Kraków, która w rozegranym wczoraj półfinale pokonała pewnie 6:2 trzecioligowy NKP Podhale Nowy Targ.

Małopolski Związek Piłki Nożnej ustali dodatkowo, że mecze barażowe o awans do III ligi odbędą się 25 czerwca (sobota, godz. 15) i 28 czerwca (wtorek, godz. 17).

Losowanie gospodarza pierwszego spotkania zostanie przeprowadzone przez działaczy MZPN z udziałem przedstawicieli zainteresowanych klubów dopiero gdy poznamy rozstrzygnięcia w drugiej grupie małopolskiej 4 Ligi, której liderem jest Wieczysta Kraków.

Poprad Muszyna 2:2 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

Bramki: Bruno Wacławek, Jakub Banasik.

Bruk-Bet Termalica II: Patryk Janczy – Michał Dudek, Adam Krasiński, Szymon Dara, Krzysztof Wrzosek, Winicjusz Wanicki, Jakub Banasik, Adrian Chłoń, Patryk Pikul (75′ Jan Koźlik), Bruno Wacławek, Adrian Surówka.

Trener: Waldemar Dzierżanowski.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.