Koncertowa druga połowa (skrót meczu)

Kolejne trzy punkty powędrowały do drużyny Bruk-Betu Termaliki. Tym razem pokonali Chrobrego Głogów. Po pierwszej połowie do końcowego zwycięstwa nie było tak blisko.

11 sierpnia, 2022

Kolejne trzy punkty powędrowały do drużyny Bruk-Betu Termaliki. Tym razem pokonała Chrobrego Głogów. Po pierwszej połowie wcale nie było to takie oczywiste.

Źle bowiem rozpoczęła się dla gospodarzy. Od 6 minuty przegrywali 0:1. W zamieszaniu podbramkowym Tomasza Loskę pokonał Rafał Wolsztyński. W 21 min mocniej zadrżały serca kibiców „Słoni”. Arbiter wskazał na jedenasty metr. Ostatecznie zmienił decyzję po konsultacji z VAR-em. Goście zamiast karnego wykonali rzut wolny, sprzed linii szesnastu metrów.

W drugiej połowie gospodarze zaczęli odrabiać straty. Z przytupem. Najpierw w 52 min wyrównał Adam Radwański. Cztery minuty później na prowadzenie wyprowadził ich Muris Mesanović. W 68 min trzeciego gola z rzutu wolnego zdobył Marcin Grabowski.

Skrót meczu znajduje się pod tym adresem

Bruk-Bet Termalica – Chrobry Głogów 3:1 (0:1) 0:1 Wolsztyński 6, 1:1 Radwański 52, 2:1 Mesanović 56, 3:1 Grabowski 68. Sędziował: Tomasz Wajda. Żółte kartki: Biedrzycki (20 min), Grabowski (78) – Bougaḯdis (80)

Bruk-Bet Termalica: 99 Tomasz Loska – 26 Andrej Kadlec (46 11 Muris Mesanović), 6 Nemanja Tekijaski, 97 Wiktor Biedrzycki 3 Marcin Grabowski (88 77 Artem Putiwcew) – 17 Taras Zaviiskyi, 28 Maciej Ambrosiewicz, 24 Kacper Karasek (78 20 Marcel Błachewicz), 22 Michal Hubinek, 10 Adam Radwański (77 19 Daniel Pietraszkiewicz) – 88 Tomas Poznar (77 80 Marcel Vasil). Rezerwowi: 35 Pavel Pauluchenka – 9 Kacper Śpiewak,11 Muris Mesanović, 14 Artem Polarius, 18 Bartosz Farbiszewski, 19 Daniel Pietraszkiewicz, 20 Marcel Błachewicz, 80 Marcel Vasil, 77 Artem Putiwcew. Trener:  Radoslav Latal.

Chrobry Głogów: 22  Karol Dybowski – 13 Jakub Kuzdra (58 89 Mateusz Machaj), 31 Oliver Práznovský, 5  Mavroudís Bougaḯdis – 11 Artur Bogusz, 8 Jaka Kolenc, 16 Robert Mandrysz (77 19 Patryk Mucha), 7 Mateusz Bochnak (73 25 Patryk Kusztal) – 71 Sebastian Steblecki (58 29  Paweł Tuptaj) , 77 Dawid Hanc (58 17 Jakub Górski), 10  Rafał Wolsztyński. Rezerwowi: 1 Damian Węglarz – 3 Michał Michalec, 17 Jakub Górski, 19 Patryk Mucha, 20 Eryk Pieczarka, 25 Patryk Kusztal, 29  Paweł Tuptaj, 89 Mateusz Machaj. Trener: Marek Gołębiewski.