Jesień zakończyli w świetnym stylu! (skrót meczu)

Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze Bruk-Betu Termaliki. Dziś na wyjeździe pokonali Odrę Opole 2:1. O losach meczu zadecydowała druga połowa.

12 listopada, 2022

Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze Bruk-Betu Termaliki! Dziś na wyjeździe pokonali Odrę Opole 2:1. O losach meczu zadecydowała druga połowa.

Pierwszej „Słonie” nie będą dobrze wspominać. Od 20 min przegrywały, po samobójczym trafieniu Nemanji Tekijaskiego. Serb próbował wybić piłkę po interwencji Tomasza Loski i skierował ją do bramki. W drugiej zawodnicy Bruk-Bet Termaliki strzelali do właściwej bramki. Najpierw w 60 min wyrównał Kacper Karasek. Dziesięć minut ponownie golkipera opolan pokonał Artem Poliarius. Po dzisiejszym meczu piłkarze z Niecieczy mogą tylko żałować, że właśnie rozpoczyna się na przerwa na reprezentację. Zobacz skrót meczu

Odra Opole – Bruk-Bet Termalica 1:2 (1:0) 1:0 – Tekijaski 20-samobójcza, 1:1 Karasek 60, 1:2 Poliarus 70. Sędziował: Marcin Szczerbowicz. Żółte kartki: Tkocz (78) – Ambrosiewicz (14), Kadlec (33), Mesanović (36), Tekijaski (63).

Odra Opole: 30 Artur Haluch – 2 Jakub Szrek, 27 Mateusz Kamiński, 2 Piotr Żemło, 19 Maksymilian Tkocz (83 7 Bartosz Guzdek) – 16 Maciej Urbańczyk (73 6 Mikołaj Łabojko), 20 Oskar Paprzycki (83 47 Antoni Klimek), 9 Tomas Mikinić (63 94 Konrad Nowak), 17 Mateusz Marzec, 11 Dawid Czapliński – 18 Michał Bednarski (73 10 Michal Klec). Rezerwowi: 12 Dominik Kalinowski – 4 Łukasz Kędziora, 6 Mikołaj Łabojko, 7 Bartosz Guzdek, 10 Michal Klec, 14 Szymon Łapiński, 47 Antoni Klimek, 71 Bernard Petrak, 94 Konrad Nowak. Trener: Adam Nocoń.

Bruk-Bet Termalica: 99 Tomasz Loska – 26 Andrej Kadlec, 97 Wiktor Biedrzycki, 6 Nemanja Tekijaski, 20 Marcel Błachewicz (50 3 Marcin Grabowski) – 89 Andrii Dombrovsky, 28 Maciej Ambrosiewicz (33 17 Taras Zaviiskyi), 10 Adam Radwański, 11 Muris Mesanović (50 24 Kacper Karasek), 14 Artem Poliarius (87 77 Artem Putiwcew)- 11 Tomas Poznar (87 9 Kacper Śpiewak). Rezerwowi: 35 Pawieł Pauliuchenka – 3 Marcin Grabowski, 9 Kacper Śpiewak, 13 Bruno Wacławek, 17 Taras Zaviiskyi, 18 Bartosz Farbiszewski, 24 Kacper Karasek, 77 Artem Putiwcew. Trener:  Radoslav Latal