Zaczynamy zimowe turnieje Bruk-Bet Termalica Kids Cup !

Turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży organizowane przez Akademię Piłkarską Bruk-Bet Termalica Nieciecza rosną w siłę. W sobotę startujemy z IV edycją!

18 listopada, 2022


Strona Główna / Akademia

Turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży organizowane przez Akademię Piłkarską Bruk-Bet Termalica Nieciecza rosną w siłę. W sobotę startujemy z IV edycją!

Turnieje Bruk-Bet Termalica Kids Cup wystartowały w 2019 roku i rozwijały się wraz z ambicjami zawodników i trenerów, aż osiągnęły renomę wykraczającą daleko poza tereny województwa małopolskiego i naszego kraju. W czerwcu tego roku po raz pierwszy byliśmy gospodarzami międzynarodowych turniejów na których rywalizowaliśmy między innymi z zespołami z Ukrainy, Czech i Słowacji.

Jesienną i zimową porą wspólnie z młodymi piłkarzami i piłkarkami spotykamy się na hali w Dąbrowie Tarnowskiej, aby rywalizować halowej piłce nożnej.

Rywalizacja na hali pomaga przede wszystkim w kształtowaniu techniki użytkowej. Granie na małych przestrzeniach, gdzie jest większy pressing, ciężej opanować piłkę, może tylko pomóc stać się jeszcze lepszym piłkarzem. Ważna jest również rywalizacja. Dlatego chcemy, aby młodzi chłopcy z regionu, mogli w duchu fair-play konfrontować się ze swoimi rówieśnikami i grać o spełnienie swoich snów. To wyróżnia nasze turnieje.

W sobotę 19 listopada o godz. 9:00 jako pierwsi na parkiet wybiegną zawodnicy z rocznika 2014 (U-9). W premierowym turnieju oprócz ekipy młodych Słoni spotkają się zespoły: Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska (dwie drużyny), MLKS Polan Żabno, UKS Niedzwiada, AP Champions Busko Zdrój, KS Rzuchowa oraz Plon Kawęczyn.

Relację z turniejów będziemy podawać na bieżąco na naszym fanpage na Facebooku www.facebook.com/AkademiaBBT, ale oczywiście zachęcamy gorąco do wspierania swoich reprezentantów na hali.

Emocji nie zabraknie!

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.