[AKADEMIA] BBT KIDS CUP – ŻAKI (U-9) NA START

W sobotę 19 listopada turniejem żaków w kategorii U-9 w Dąbrowie Tarnowskiej zainaugurowaliśmy cykl halowych rozgrywek dla dzieci – Bruk-Bet Termalica Kids Cup. W premierowym wydarzeniu uczestniczyły zespoły: Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska, Akademii Piłkarskiej Plon Kawęczyn, Akademii Piłkarskiej Champions Busko-Zdrój, KS Rzuchowa, UKS Niedźwiada Dolna, MLKS Polan Żabno oraz gospodarze czyli chłopcy z Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

22 listopada, 2022


Strona Główna / Żaki

Pakiet dosłownie palił się pod nogami uczestników sobotniego turnieju Bruk-Bet Termalica Kids Cup w roczniku 2014. Doskonale przekonują nas o tym statystyki. Wszystkie drużyny zaprezentowały mocno ofensywną grę, a potwierdza to liczba 128 zdobytych bramek we wszystkich 28 spotkaniach. Warto, też dodać, że w całym turnieju nie odnotowaliśmy bezbramkowego remisu. To się nazywa istny futbol na TAK !

W turniejach Bruk-Bet Termalica Kids Cup dla najmłodszych kategorii nie są prowadzone tabele oraz klasyfikacja końcowa. Nie publikujemy także wyników skupiając się tylko na grze w piłkę i tworzeniu odpowiedniego środowiska do rozwoju dla zawodników. Każdy uczestnik na koniec rywalizacji otrzymał pamiątkowy złoty medal.

Królem strzelców turnieju w kategorii U-9 został Milan Marcinek (UKS Niedźwiada Dolna) zdobywca 10 bramek. W tym miejscu należy wyróżnić także zawodnika Słoni Filip Pietraszewski, który do samego końca walczył o tytuł najlepszego napastnika, ostatecznie zajmując drugie miejsce w klasyfikacji strzelców z 9 bramkami.

Relację wideo z turnieju można obejrzeć na facebookowym profilu Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza >>> ZOBACZ RELACJĘ WIDEO Z TURNIEJU

Wyróżnieni zawodnicy w każdej drużynie (MVP):

  • Jakub Golonka – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1,
  • Jakub Mendys – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2,
  • Jakub Kiełbasa – Akademia Piłkarska Plon Kawęczyn,
  • Nikola Dudek – Akademia Piłkarska Champions Busko-Zdrój,
  • Patryk Świerczek – KS Rzuchowa,
  • Fabian Cabaj – UKS Niedźwiada Dolna,
  • Nikodem Barczak – Bruk-Bet Termalica Nieciecza,
  • Jan Bil – MLKS Polan Żabno.

Drużyna z Żaków wystąpiła w Dąbrowie Tarnowskiej w następującym składzie: Nikodem Barczak, Filip Pietraszewski, Iwo Piotrowicz, Oskar Krupa, Oliwier Bąkowski, Marcel Bąkowski, Szymon Mucha, Ksawery Broda, Hubert Prażuch, Leon Hałasik, Jan Marciniak, Tomasz Nowak.

Trenerzy: Krzysztof Biedroński i Łukasz Młodawski.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.