Z Puszczą zwycięstwo

W dzisiejszym sparingu „Słonie” pokonały Puszczę Niepołomice 2:1.

24 listopada, 2022

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Później dwa gole zdobyli gospodarze. Najpierw na listę strzelców wpisał się Wiktor Biedrzycki a później Bruno Wacławek. Przed drużyną „Słoni” jeszcze kilka dni treningów. Później drużyna ma zaplanowane urlopy.

Bruk-Bet Termalica – Puszcza Niepołomice 2:1 (2:1) Bramki: Biedrzycki, Wacławek.

Bruk-Bet Termalica: I połowa: Bartoszek – Kadlec, Biedrzycki, Farbiszewski, Grabowski – Dombrovskyi, Karasek, Zaviiskyi – Wacławek, Śpiewak, Polyarus.

II połowa: Pavlyuchenko – Kukułowicz, Cieśla, Putivtsev, Jania-Tekijaski, Ambrosiewicz, Radwański – Błachewicz, Pietraszkiewicz, Banasik.