Nasz rywal: GKS Katowice

Wiosenne zmagania czas zacząć! W niedzielę (g.15) po zimowej przerwie na murawie ponownie zagrają piłkarze Bruk-Betu Termaliki. Ich pierwszym, w tym roku, ligowym rywalem będzie GKS Katowice

9 lutego, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Wiosenne zmagania czas zacząć! W niedzielę (g.15) po zimowej przerwie na murawie ponownie zagrają piłkarze Bruk-Betu Termaliki. Ich pierwszym, w tym roku, ligowym rywalem będzie GKS Katowice.

Po pierwszej części sezonu zespół naszych rywali jest na siódmym miejscu. Zgromadził 27 punktów. W przerwie zimowej nie zaszło w nim dużo przetasowań personalnych. Wzmocnił go m.in. Mateusz Marzec z  Odry Opole. GKS opuścili: Kacper Grzebieluch (Pniówek Pawłowice) i Daniel Krasucki (Tennis Borussia Berlin), W trakcie przygotowań katowiczanie rozegrali kilka sparingów. Zmierzyli się w nich m.in. z Odrą Opole (1:2), Rekordem Bielsko – Biała (2:2) czy Metalistem Charków (1:0).

 W drużynie z Katowic występuje były zawodnik “Słoni” Marcin Wasielewski który w naszych barwach zagrał w 66 meczach.

To nie jedyny słoniowy akcent w GKS-ie. Jego barw bronili byli zawodnicy klubu z Niecieczy. To m.in.: Łukasz Pielorz, Sebastian Nowak, Dalibor Pleva, Bartosz Śpiączka, Krzysztof Baran, Dominik Sadzawicki, Rafał Kujawa i Piotr Ceglarz. Szkolili go również, pracujący w Bruk-Bet Termalice: Piotr Mandrysz, czy Kazimierz Moskal.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.