Nasz rywal: Chrobry Głogów

Pierwszy marcowy wyjazd czeka piłkarzy „Słoni” w Głogowie. W sobotę o g.15 zagrają tam o kolejne ligowe punkty.

3 marca, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Pierwszy marcowy wyjazd czeka piłkarzy „Słoni” w Głogowie. W sobotę o g.15 zagrają tam o kolejne ligowe punkty.

Chrobry obecnie zajmuje szóste miejsce. Do tej pory zgromadził 34 punkty. U siebie cztery razy wygrał, trzykrotnie przegrywał i remisował. Głogowianie swojego dorobku nie poprawili po ostatniej kolejce. Przegrali w niej na wyjeździe z liderem ŁKS-em Łódź 2:5.

Trener zespołu jest Marek Gołębiewski. W przeszłości pracował m.in. z Legią Warszawa. Najbardziej znane postacie naszego rywal to: Sebastian Steblecki, Mateusz Machaj czy Damian Węglarz. Machaj należy do najbardziej wyróżniających się postaci głogowian. Zdobył siedem goli, zaliczając dwie asysty. Cztery (najwięcej w Chrobry) ma na swoim koncie natomiast Rafał Wolsztyński.

W Chrobrym występuje były golkiper „Słoni” Karol Dybowski. Zawodnikiem „Słoni” był w sezonie 2019/20. Wystąpił w 14 meczach. W Chrobrym grał też Damian Piotrowski i Rafał Bryła. Obaj również przywdzieli trykoty w pomarańczowych barwach.

 

 

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.