Sparing dla gości

Porażką 0:2 zakończyły się dzisiejszy sparing Bruk-Betu Termaliki z Radomiakiem Radom.

24 marca, 2023

Porażką 0:2 zakończyły się dzisiejszy sparing Bruk-Betu Termaliki z Radomiakiem Radom. Pierwszego gola goście zdobyli w 36 min po rzucie karnym Alvesa. Podwyższyli wynik po trafieniu Rochy.

Bruk-Bet Termalica I połowa: Bartoszek – Kadlec, Tekijaski, Putivtsev, Radwański – Ambrosiewicz, Zaviiskyi – Polyarus, Trubeha – Mesanovič, Poznar.

II połowa: Bartoszek (75 Topór) – Zaviskyi, Biedrzycki, Farbiszewski, Grabowski -Dombrovskyi, Hubinek – Hilbrycht, Polyarus (60 Kukułowicz) – Purece, Śpiewak