Kto piłkarzem marca?

Fortuna 1 Liga kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów. Laureat nagrody za marzec będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 tys. złotych.

28 marca, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Fortuna 1 Liga kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów. Laureat nagrody za marzec będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 tys. złotych. Wśród nominowanych znaleźli się piłkarze Wisły Kraków, Apklan Resovii Rzeszów, ŁKS Łódź, Skry Częstochowa i Ruchu Chorzów.

O miano Piłkarza Marca powalczą:

·       Luis Fernandez, Wisła Kraków
·       Ruben Hoogenhout, Apklan Resovia Rzeszów
·       Piotr Janczukowicz, ŁKS Łódź
·       Jakub Sagnowski, Skra Częstochowa
·       Daniel Szczepan, Ruch Chorzów

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do środy (29 marca, 15:00) na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook ( www.facebook.com/1liga.org ). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem Marca zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych.

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.