Nasz rywal: ŁKS Łódź

Lider Fortuny 1 Ligi – ŁKS Łódź będzie w niedzielę rywalem „Słoni”. To drużyna, która od początku nadaje ton rozgrywkom.

14 kwietnia, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Lider Fortuny 1 Ligi – ŁKS Łódź będzie w niedzielę rywalem „Słoni”. To drużyna, która od początku nadaje ton rozgrywkom.

Do tej pory zgromadziła 52 punktów. Na wyjazdach jej dorobek to sześć wygranych, cztery remisy i trzy porażki. W ostatniej kolejce łodzianie w Łęcznej zremisowali z Górnikiem 1:1. Wcześniej u siebie zwyciężyli Chojniczankę 2:1 i w szalonym spotkaniu w Chorzowie zremisowali z Ruchem 3:3, tracąc cenne zwycięstwo w jedenastej minucie doliczonego czasu gry.

Drużynę prowadzi Kazimierz Moskal. Szkoleniowiec, który w sezonie 2012/13 pracował z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Jej najskuteczniejszym i najczęściej asystującym zawodnikiem jest Pirulo. Do ważnych piłkarzy łodzian należą: Kamil Dankowski, Nacho Monsalve czy Bartosz Szeliga. Ten ostatni występował w Bruk-Bet Termalice w latach 2017-18.

 

To jednak nie jedyny akcent z „Słoniami” w tle. W przeszłości w obu klubach występowali też: m.in. Rafał Kujawa, Jakub Biskup, Jakub Wróbel czy Łukasz Piątek.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.