[BBT II] Trzy punkty w meczu liderów

W spotkaniu na szczycie JAKO 4.Ligi rezerwy Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonują 2:1 Wiślan Jaśkowice.

3 maja, 2023

Strona Główna / Akademia

Zespół z Niecieczy spotkanie z liderem rozgrywek rozpoczął wzmocniony zawodnikami z pierwszego zespołu. Drużynę Waldemara Dzierżanowskiego na prowadzenie w 14 minucie spotkania wyprowadził Taras Zaviiskyi, który wykorzystał spore nieporozumienie w linii obrony gospodarzy i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce.

Wiślanie wyrównali w 35 minucie za sprawą Jakuba Seweryna, który pokonał w sytuacji sam na sam bramkarza Słoni po świetnym podaniu z głębi pola Adriana Rakowskiego.

Rezerwy Bruk-Bet Termalica ponownie objęły prowadzenie w 68 minucie za sprawą Mariusza Fornalczyka, który wygrał pojedynek w polu karnym Wiślan i idealnie dośrodkował na nogę zamykającego całą akcję Artema Poliarusa.