[BBT II] Remis w starciu z Limanovią Limanowa

W meczu 26. kolejki JAKO 4.Ligi Małopolskiej drużyna rezerw Bruk-Bet Termalica zremisowała na własnych obiektach z Limanovią Limanowa 2:2.

7 maja, 2023

Strona Główna / Akademia

W pojedynku rozegranym w Niecieczy to goście z Limanowej dwukrotnie obejmowali prowadzenie. W 31 minucie pierwszą bramkę dla Limanovi zdobył Tomasz Kurek.

Zespół rezerw odpowiedział trafieniem w 58 minucie Florina Purece. W 63. minucie czerwoną kartkę otrzymał Dominik Cabała i Słonie musiały przez resztę spotkania radzić sobie grając w osłabieniu. Minutę później gości ponownie na prowadzenie wyprowadził Arsen Bandarenka.

Ostatecznie wynik spotkania ustalił Florin Purece zdobywając drugą bramkę w 86 minucie.

W najbliższą sobotę, 13 maja o godzinie 11:00, „dwójka” zagra na wyjeździe z Okocimskim Brzesko w ramach 27. kolejki JAKO 4.Ligi Małopolskiej.