Nasz rywal: Sandecja

W Niecieczy, najbliższe ligowe spotkanie rozegrają piłkarze Bruk-Betu Termaliki.  W sobotę (g.15) zmierzą się  z Sandecją Nowy Sącz.

19 maja, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W Niecieczy, najbliższe ligowe spotkanie rozegrają piłkarze Bruk-Betu Termaliki.  W sobotę (g.15) zmierzą się  z Sandecją Nowy Sącz.

„Słonie” podejmą drużynę, która żegna się z Fortuna 1 Ligą. Od początku sezonu prezentowała się słabo. Obecnie po 31. kolejce ma  26 punktów. Na wyjazdach Sandecja wygrała jedno spotkanie, siedem zremisowała i tyle samo przegrała. Sądeczanie w tym sezonie mają trzeciego trenera. Pracę z nimi rozpoczął Dariusz Dudek, później zastąpił go  Stanislav Varga, a od 9 marca szkoli ich Tomasz Kafarski.

Najbardziej znani zawodnicy gości to bramkarz: Matúš Putnocký. Rozegrał 184 spotkania w ekstraklasie w barwach Ruchu Chorzów, Śląska Wrocław i Lecha Poznań. Dorobkiem na tym poziomie rozgrywek mogą się pochwalić m.in. Damian Chmiel, Sylwester Lusiusz czy Michal Piter-Bučko. Najskuteczniejszym piłkarzem Sandecji jest  Jakub Wróbel. Do tej pory zdobył siedem bramek.

Barw Sandecji bronią byli piłkarze „Słoni”. To Jakub Wróbel w naszych barwach rozegrał 17 spotkań, w tym 12 w ekstraklasie. Drugim zawodnikiem jest Kamil Słaby zaliczył w naszym zespole 17 meczów.

Oba kluby łączy też sporo innych osób. To trenerzy: Kazimierz Moskal, Dariusz Dudek czy Piotr Mandrysz. W Sandecji i Bruk-Becie występował też Przemysław Szarek.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.