Nasz rywal: Resovia

W sobotę (g.15) „Słonie” na wyjeździe zmierzą się z Resovią. Spotkanie rozegrane zostanie w ramach 33. kolejki Fortuny 1 Ligi.

26 maja, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W sobotę (g.15) „Słonie” na wyjeździe zmierzą się z Resovią. Spotkanie rozegrane zostanie w ramach 33. kolejki Fortuny 1 Ligi.

Bruk-Bet Termalica wybiera się na spotkanie z 14. drużyną w tabeli. Na ich koncie jest 38 punktów. U siebie zgromadziła ich 17. Cztery razy wygrywała, pięciokrotnie remisowała, a siedmiokrotnie przegrywała. Resovia w ostatnich kolejkach na wyjazdach grała z liderującym w Fortunie 1 Lidze duetem. W niedzielę przegrała w Łodzi z ŁKS-em 1:2. W Gliwicach natomiast potrafiła pokonać chorzowski Ruch 3:1. Drużyna średnio zdobywa 1.40 gola na spotkanie. Jej najlepszym strzelcem jest z 10 trafieniami Marek Mróz. To zresztą były piłkarz „Słoni”. Niejedyny w rzeszowskiej drużynie. W naszej drużynie występował też Dawid Kubowicz. 

W przeszłości trenował ją obecny szkoleniowiec rzeszowian Mirosław Hajdo.

Najczęściej asystującym zawodnikiem naszego rywala jest Radosław Adamski. Na swoim koncie ma  cztery podania otwierające drogę do bramki.  Najwięcej występów w tym sezonie natomiast zaliczyli: Kamil Antonik, Bartłomiej Wasiluk, Maciej Górski.

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.