[AKADEMIA] Piłkarski Dzień Dziecka w Niecieczy

W niedziele, 28 maja na boiskach Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza odbył się wielki festiwal piłkarski z okazji Dnia Dziecka. W ramach eventu Bruk-Bet Termalica Kids Cup rozegrano turnieje w kategoriach wiekowych U-7, U-8 oraz U-9. Nie zabrakło też wielu atrakcji dla najmłodszych. Zobaczcie galerię zdjęć!

30 maja, 2023


Strona Główna / Akademia

Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza przy współpracy z Powiatem Tarnowskim, zorganizowała już po raz drugi wielkie sportowe święto dla wszystkich dzieci kochających aktywność fizyczną oraz piłkę nożną. Celem naszych wspólnych działań jest propagowanie gry w piłkę nożną przez najmłodszych, łącząc ją z dobrą zabawą i zdrową rywalizacją.

 

W tegorocznym turnieju głównym wystąpiło ponad 300 zawodników oraz zawodniczek z roczników 2017 – 2014. Do rywalizacji przystąpiło ponad 30 zespołów. Oprócz lokalnych drużyn w festiwalu piłkarskim w Niecieczy gościliśmy także zespoły z województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz lubelskiego.

 

Grały z nami zespoły: Forza Tarnów, Brain & Body Chmielnik, AP Czarni Jasło, Resovia Rzeszów, Polan Żabno, Dunajec Nowy Sącz, UKS Orlik Dębno, Metal Tarnów, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, UKS Niedźwiada, AMP Kickstar Kraków, Lublinanka Lublin, Wisła Józefów oraz Pogoria Pogórska Wola.

 

 

W pierwszej fazie rozgrywek wszystkie zespoły zostały podzielone na grupy. Drużyny zagrały w systemie każdy z każdym. Po zakończeniu zmagań grupowych, drużyny rozegrały jeszcze po jednym spotkaniu, w zależności od prezentowanego poziomu sportowego w pierwszej części turnieju. Na koniec każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy złoty medal.

 

 

Co ważne podczas naszego turnieju nie były prowadzone tabele z wynikami. Liczymy, że takiemu rozwiązaniu zawodnicy mogli podejmować odważniejsze decyzje co stworzyło dobre środowisko do ich piłkarskiego rozwoju.

Oprócz klasycznej piłkarskiej rywalizacji młodzi adepci futbolu mogli wziąć udział w specjalnie umieszczonych strefach animacji. Do dodatkowych atrakcji należały m.in. siatkonoga, gra 1×1 z Mario Mucholem (wicemistrzem Polski w grze 1×1), malowanie twarzy oraz kącik plastyczny. Ogromną popularnością w trakcie wydarzenia cieszyły się także sporych rozmiarów dmuchańce.

 

Podczas naszego wydarzenia nie zabrakło piłkarzy Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Tomasza Loski, Wiktora Biedrzyckiego oraz Kacpra Karaska, którzy rozdali wiele autografów i zapozowali do zdjęć.

 

 

Galeria zdjęć

 

 

Po więcej zdjęć oraz dodatkowe informacje zapraszamy na klubowe kanały w social-mediach, które są poświęcone Akademii Piłkarskiej www.facebook.com/AkademiaBBT oraz młodzieżowym turniejom piłkarskim organizowanym w Niecieczy – www.facebook.com/BBTYouthCup

 

Turniej odbył się dzięki wsparciu i pod patronatem Powiatu Tarnowskiego.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.