[AKADEMIA] JUŻ W TEN WEEKEND BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP U-11 !

Już w ten weekend czekają nas spore piłkarskie emocje. 10 i 11 czerwca na obiektach treningowych w Niecieczy rozegrana zostanie druga edycja międzynarodowego turnieju „BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP” w kategorii wiekowej U-11 chłopców (rocznik 2012), a stawka uczestników gwarantuje wysoki poziom sportowy i ciekawe futbolowe pojedynki.

8 czerwca, 2023


Strona Główna / Akademia

Już w ten weekend czekają nas spore piłkarskie emocje. 10 i 11 czerwca na obiektach treningowych w Niecieczy rozegrana zostanie druga edycja międzynarodowego turnieju „BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP” w kategorii wiekowej U-11 chłopców (rocznik 2012), a stawka uczestników gwarantuje wysoki poziom sportowy i ciekawe futbolowe pojedynki. Patronat nad turniejem objął Powiat Tarnowski. W turnieju zagra 20 drużyny z 3 krajów – Polski, Słowacji i Ukriany. Zobaczymy w akcji najlepsze Akademie w Polsce i zagranicznych gości – Ruch Lwów oraz Juventus Żilina. Początek turnieju w sobotę 10 czerwca o godzinie 9:00.

 

Program turnieju „BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP” U11 chłopców

20 drużyny zostaje podzielone na 3  grupy A/B/C. Zagramy na trzech boiskach o wymiarach 30×60 metrów. Rozegranych zostanie 21 spotkań w grupie (łącznie 63 spotkań), a każde z nich potrwa 20 minut (2 min. przerwy pomiędzy meczami). W niedziele zagramy 40 meczów o końcowe miejsca. Czas spotkań wydłużamy do 25 min. (2 min. przerwy pomiędzy meczami).

 

Harmonogram gier turnieju „BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP” U11, będzie dostępny w aplikacji mobilnej naszego partnera VIRIUM. Do pobrania bezpłatnie na każdy telefon/smartfon w sklepie Play na androida i w sklepie App Store na iOS. Aby mieć dostęp do terminarza gier, wszystkich aktualnych wyników oraz tabel należy podać kod organizatora >>>  bbt .  

 

Terminarz dostępny jest również pod linkiem obok – https://bit.ly/HarmonogramBBTKIDSCUP

 

 • Sobota – 10.06.2023 – I dzień turnieju – faza grupowa 9:00 – 18:00
 • Niedziela – 11.06.2023 – II dzień turnieju – faza pucharowa 8:00 – 16:00
  • Rywalizacja o miejsca 20-11 – 8:00 – 12:00
  • Rywalizacja o miejsca 10 – 1 – 12:00 – 16:00
  • Ceremonia zakończenia – około godz. 16:00

 

Celem Turnieju jest popularyzacja gry w piłkę nożną oraz propagowanie i krzewienie postawy „Fair play”, dlatego wstęp na wydarzenie jest wolny. Bądźcie z nami w Niecieczy i dopingujcie swoich faworytów. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Sponsorzy i partnerzy turnieju „BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP” U11 chłopców

 • Sponsor Tytularny Turnieju – BRUK-BET – polski producent kostki brukowej i wyrobów betonowych dla domu, ogrodu i drogownictwa z siedzibą w Niecieczy. Firmę stanowią marki: Bruk-Bet, Termalica, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt, Termobet i Intrac.
 • Patronat Turnieju – Powiat Tarnowski.
 • Partnerzy Techniczni Turnieju – sieć sklepów piłkarskich R-GOL, Aplikacja VIRIUM.
 • Miejsce Turnieju – Obiekty treningowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
 • Organizator Turnieju – Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

 

Wydarzenie zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach zadania „Małopolska na Sportowo”.

 

Turniej odbędzie się dzięki wsparciu i pod patronatem Powiatu Tarnowskiego.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.