Znamy szkoleniowca „Słoni”

Nowym trenerem Bruk-Betu Termaliki został Mariusz Lewandowski. Z klubem podpisał dwuletni kontrakt. Dla szkoleniowca jest to powrót do zespołu „Słoni”. Pracował z nimi w latach 2020-21. Za jeg0 kadencji powróciły  do Ekstraklasy w czerwcu 2021 roku. Mariusz Lewandowski to były piłkarz: Zagłębia Lublin, Groclinu Grodzisk Wielkopolski, Szachtara Donieck czy FK Sewastopol. W tym czasie z […]

16 czerwca, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Nowym trenerem Bruk-Betu Termaliki został Mariusz Lewandowski. Z klubem podpisał dwuletni kontrakt.

Dla szkoleniowca jest to powrót do zespołu „Słoni”. Pracował z nimi w latach 2020-21. Za jeg0 kadencji powróciły  do Ekstraklasy w czerwcu 2021 roku.

Mariusz Lewandowski to były piłkarz: Zagłębia Lublin, Groclinu Grodzisk Wielkopolski, Szachtara Donieck czy FK Sewastopol. W tym czasie z Szachtarem zdobył m.in. cztery mistrzostwa i trzy puchary Ukrainy oraz puchar UEFA w 2009 roku. Lewandowski przez lata stanowił o sile polskiej reprezentacji. W biało-czerwonych barwach wystąpił w 66 meczach, strzelił pięć bramek. Zagrał w mistrzostwach świata w 2006 roku i mistrzostwach Europy w 2008.

W karierze trenerskiej oprócz pracy w naszym klubie prowadził też: Zagłębie Lublin i Radomiaka Radom.

Trenerze życzymy powodzenia!

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.