Za nami 5. edycja – Bruk-Bet Termalica Conference

W sobotę 17 czerwca, na stadionie w Niecieczy odbyła się 5. edycja Bruk-Bet Termalica Conference – konferencji szkoleniowej organizowanej przez Akademie Piłkarską klubu z Niecieczy.

20 czerwca, 2023


Strona Główna / Akademia

Wydarzenie przyciągnęło ponad 60 osób z całej Polski, w tym trenerów, działaczy oraz ludzi związanych z piłką nożną, którzy poprzez wykłady prowadzone przez uznanych prelegentów, mogli zaczerpnąć wskazówki przydatne w szkoleniu w macierzystych klubach. Tematem przewodnim konferencji były kluczowe działania taktyczne i motoryczne w okresie startowym.

 

 

Bruk-Bet Termalica Conference już od pięciu lat jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla trenerów piłki nożnej w regionie. Tym razem już po raz drugi w okresie letnim, trenerzy z całego kraju mają okazję uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez najlepszych polskich ekspertów. Nowością tej edycji Bruk-Bet Termalica Conference był fakt przeprowadzenia jej w formie hybrydowej. Oznacza to, że trenerzy mogli uczestniczyć w wydarzeniu zarówno stacjonarnie jak i zdalnie za pomocą transmisji internetowej. Ponad 40 trenerów wybrało właśnie formę on-line. Dzięki takiemu rozwiązaniu wydarzenie organizowane w Niecieczy ma szanse docierać do szerszego grona uczestników.

 

 

 

Tym razem w gronie prelegentów znaleźli się m.in. Marcin Włodarski – trener reprezentacji Polski U-17, Krzysztof Lipecki – aktualnie trener koordynator ds. szkolenia w Akademii Bruk Bet Termalica Nieciecza, Beata Burliga  – trenerka przygotowania fizycznego w Akademii Bruk-Bet Termalica Nieciecza  czy Artur Skowronek trener młodego pokolenia z dużym doświadczeniem na poziomie centralnym (m.in. Wisła Kraków, Stal Mielec, Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, GKS Katowice czy Zagłębie Sosnowiec).

 

 

Z roku na rok ze względu na rozwój i zmiany w modelu szkolenia, trenerzy mogą pogłębiać swoją wiedzę o zupełnie nowe elementy oraz poznawać sposoby prowadzenia młodzieży wykorzystywane w największych klubach. Na konferencji w Niecieczy nie zabrakło także trenerów z akademii piłkarskiej Słoni.

 

 

Bruk-Bet Termalica Conference wpisuje się w misję Klubu, którą jest za pośrednictwem takich wydarzeń inspirować i przyczyniać się do rozwoju piłki nożnej w regionie.

 

Konferencję wspierali partnerzy wydarzenia

 

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.