Zagrali na piątkę! [skrót meczu]

To był bardzo udany wyjazd piłkarzy „Słoni”. W Głogowie wygrali 5:0. To ich pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

5 sierpnia, 2023

Strzelanie zaczęliśmy w 18 minucie. Wówczas sędzia odgwizdał faul na zawodniku gości w polu karnym Chrobrego. Z 11 metrów skutecznie trafił Wiktor Biedrzycki. W 63 minucie po zamieszaniu w polu karnym Taras Zaviskyii podwyższył prowadzenie. Dwa kolejne trafienie to wejście smoka wprowadzonych zawodników. W 70 min do siatki rywala trafił Jakub Branecki,  a trzy minuty  Morgan Fassbender. W 86 minucie kolejne trafienie w tym spotkaniu dołożył Jakub Branecki. Dla młodego zawodnika były to pierwsze dwa trafienia w naszych barwach.

Skrót meczu

Chrobry Głogów – Bruk-Bet Termalica 0:5 (0:1). Sędziował: Sebastian Jarzębak. Bramki: 0:1 Biedrzycki 18 – Rzut karny, 0:2 Zaviskyii 63, 0:3 Branecki 70, 0:4 Fassbender 73, 0:5 Branecki (86).  Żółte kartki: Bougadis (18 min), Machaj (52) – Radwański (43),Wolski (45+5). Czerwona kartka: Michał Michalec.

Chrobry Głogów: 1 Damian Węglarz – 3 Michał Michalec, 5  Mavroudís Bougaidis, 21 Elvis Stuglis,  16 Robert Mandrysz –  19 Patryk Mucha,  29 Paweł Tupaj (7 Artur Bogusz 79), 30 Szymon Bartlewicz, 10 Rafał Wolsztyński, 6 Sebastian Górski (27 Kamil Wojtyra 79) – 11 Mikołaj Lebedyński (71 Sebastian Steblecki 68). Rezerwowi: 22 Karol Dybowski – 4 Gabriel Estigarribia,  7 Artur Bogusz, 20 Eryk Pieczarka, 27 Kamil Wojtyra,  44 Albert Zarówny, 71 Sebastian Steblecki, 77 Dawid Hanc, 89  Mateusz Machaj. Trener: Marek Gołębiewski

Bruk-Bet Termalica: 1 Tomasz Loska  –  77 Artem Putiwcew, 97 Wiktor Biedrzycki, 6 Maciej Wolski – 26 Wojciech Jakubik (70 9 Jakub Branecki ), 17 Taras Zaviskyii,  10 Adam Radwański, 21 Damian Hilbrycht, 28 Maciej Ambrosiewicz, 90 Jakub Nowakowski (58 55 Rajko Rep) –  88 Tomas Poznar (70 7 Morgan Fassbender ),   Rezerwowi: 70 Eric Topór  – 3 Arkadiusz Kasperkiewicz, 7 Morgan Fassbender,  9 Jakub Branecki, 13 Bruno Wacławek, 18 Bartosz Farbiszewski,14 Artem Poliarus, 50 Florin Purece, 55 Rajko Rep.  Trener:  Mariusz Lewandowski.