[U-19] Przygotowania juniorów starszych

Już wkrótce do gry w rozgrywkach ligowych wrócą wszystkie drużyny Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Sprawdźmy więc jak do pierwszych spotkań przygotowywały się młodzieżowe zespoły „Słoni”. Dziś zaglądamy do drużyny juniorów starszych.

10 sierpnia, 2023


Strona Główna / Akademia

Podopieczni trenera Pawła Piotrowicza przygotowania rozpoczęli 18 lipca. Drużyna cały okres przygotowawczy przepracowała na własnych obiektach. Juniorzy starsi rozegrali do tej pory cztery gry kontrolne z drużynami: Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska (seniorzy), Ruchu Radzionków, Skry Częstochowa oraz Puszczy Niepołomice. Na 11 sierpnia zaplanowano ostatni sparing z seniorami Orła Dębno.

 

W przerwie letniej w kadrze zespołu U-19 zaszły spore zmiany. Do drużyny dołączyło 7 zawodników z rocznika 2007. Z kolei grupa wyróżniających się zawodników z rocznika 2006 została włączona do kadry drugiego zespołu Bruk-Bet Termalica Nieciecza, który rywalizuje na czwartoligowych boiskach.

 

„Słonie” do zmagań ligowych wrócą 15 sierpnia. Pierwszym rywalem naszej drużyny będzie zespół Kalwarianki Kalwaria Zebrzydowska. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach treningowych w Niecieczy. Początek zaplanowano na godzinę 13:30.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.