Morgan Fassbender: Bardzo dobrze czuję się w Niecieczy [WIDEO]

Resovia Rzeszów przegrała na własnym boisku z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 0:4. „Słonie” zwyciężyły drugi mecz z rzędu i awansowały na 7. lokatę w ligowej tabeli. Do dorobku drużyny dwie bramki dołożył Morgan Fassbender.  „Morgi” coraz lepiej radzi sobie w pomarańczowych barwach. Niemiec trafił dwa razy na boisku w Rzeszowie i znacznie przyczynił się do wygranej […]

4 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Resovia Rzeszów przegrała na własnym boisku z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 0:4. „Słonie” zwyciężyły drugi mecz z rzędu i awansowały na 7. lokatę w ligowej tabeli. Do dorobku drużyny dwie bramki dołożył Morgan Fassbender. 

„Morgi” coraz lepiej radzi sobie w pomarańczowych barwach. Niemiec trafił dwa razy na boisku w Rzeszowie i znacznie przyczynił się do wygranej gości.

Mam dobre zrozumienie z wszystkimi piłkarzami z ataku. Zawsze staram się stworzyć dobre podanie lub strzał gdy tylko mam okazję. Dzisiaj „tylko” strzeliłem, ale następnym razem postaram się również asystować do któregoś z kolegów – mówił po meczu dla Bruk-Bet Termalica Nieciecza TV.

Jak się czuje w nowym zespole?

Myślę, że muszę się jeszcze rozwinąć, również pod kątem języka żeby więcej rozumieć. Czuję się bardzo dobrze, drużyna jest świetna. Bardzo dobrze czuję się w Niecieczy. Na pewno z każdym krokiem będę lepszy – dodał po zwycięskim meczu.

Cała rozmowa dostępna jest poniżej w załączonym materiale wideo. 

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.