Hilbrycht: Zagraliśmy lepiej i mądrzej.[WIDEO]

Bruk-Bet Termalica po raz drugi z rzędu wygrała ligowe spotkanie. Tym razem pokonała 4:0 Resovię Rzeszów. Pierwszą z bramek zdobył Damian Hilbrycht, dla którego było to pierwsze trafienie w sezonie. „Słonie” na boisku w Rzeszowie od 33’ minuty grały w przewadze jednego zawodnika. 10’ minut później do siatki rywali trafił Damian Hilbrycht. – Cieszę się […]

5 września, 2023

Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica po raz drugi z rzędu wygrała ligowe spotkanie. Tym razem pokonała 4:0 Resovię Rzeszów. Pierwszą z bramek zdobył Damian Hilbrycht, dla którego było to pierwsze trafienie w sezonie.

„Słonie” na boisku w Rzeszowie od 33’ minuty grały w przewadze jednego zawodnika. 10’ minut później do siatki rywali trafił Damian Hilbrycht.

Cieszę się bardzo, że dzisiaj się udało trafić. Dobrze się to złożyło bo strzał szedł w światło bramki, ale pomógł trochę rykoszet i piłka zatrzepotała w siatce. To była ważna bramka bo strzeliliśmy ją przed przerwą i to na pewno trochę osłabiło morale drużyny przeciwnej. Najważniejsze jest, że zdobyliśmy 3 punkty i pniemy się do góry w tabeli – powiedział Damian Hilbrycht w pomeczowej rozmowie na kanale BRUK-BET TERMALICA TV.

Cała rozmowa dostępna jest poniżej w załączonym materiale wideo.