Jakub Branecki powołany do reprezentacji Polski!

Bardzo dobra forma ligowa przełożyła się na powołanie do polskiej kadry. Jakub Branecki, który strzela bramki dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza wystąpi po raz pierwszy z orzełkiem na piersi. 19- letni Jakub Branecki w tym sezonie zdobył w barwach „Słoni” trzy bramki na poziomie Fortuna 1. Ligi. Dobra forma napastnika Bruk-Bet Termaliki nie umknęła uwadze trenera […]

6 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bardzo dobra forma ligowa przełożyła się na powołanie do polskiej kadry. Jakub Branecki, który strzela bramki dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza wystąpi po raz pierwszy z orzełkiem na piersi.

19- letni Jakub Branecki w tym sezonie zdobył w barwach „Słoni” trzy bramki na poziomie Fortuna 1. Ligi. Dobra forma napastnika Bruk-Bet Termaliki nie umknęła uwadze trenera reprezentacji Polski do lat 20 Miłosza Stępińskiego. Szkoleniowiec zdecydował się powołać Jakuba Braneckiego na wrześniowe zgrupowanie kadry U20 w Legnicy, w ramach którego zostaną rozegrane mecze towarzyskie z reprezentacją Portugalii (08.09) oraz reprezentacją Niemiec (11.09.)

19-letni napastnik został powołany w miejsce kontuzjowanego Pawła Chrupałły z Wisły Płock. Dla Braneckiego jest to pierwsze powołanie do gry w biało-czerwonych barwach. W Legnicy obok zawodnika „Słoni” zameldowali się m.in. Oliwier Zych (Aston Villa FC), Wiktor Matyjewicz (Athens Kallithea FC), Jakub Mądrzyk (Miedź Legnica), Kacper Duda (Wisła Kraków) czy Cezary Polak (Kotwica Kołobrzeg).

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.