Meczu z Podbeskidziem towarzyszyć będzie akcja „Stadiony Bez Barier”

W ramach 8. kolejki Fortuna 1. Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Spotkaniu towarzyszyć będzie akcja #StadionyBezBarier. Będzie to już piąta edycja akcji, która rozpoczęła się w 2018 roku i towarzyszy klubom na poziomie PKO Ekstraklasy i Fortuna 1. Ligi. Tegoroczna edycja miała miejsce również podczas meczu reprezentacji Polski z Wyspami Owczymi. […]

17 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W ramach 8. kolejki Fortuna 1. Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Spotkaniu towarzyszyć będzie akcja #StadionyBezBarier.

Będzie to już piąta edycja akcji, która rozpoczęła się w 2018 roku i towarzyszy klubom na poziomie PKO Ekstraklasy i Fortuna 1. Ligi. Tegoroczna edycja miała miejsce również podczas meczu reprezentacji Polski z Wyspami Owczymi.

Akcja „Stadiony Bez Barier” prowadzona jest przez Fundację Kibiców Niepełnosprawnych. Głównym celem akcji jest promocja polskiej piłki nożnej, klubów i stadionów jako miejsc otwartych dla wszystkich, niezależnie od stanu zdrowia, dysfunkcji czy specjalnych potrzeb.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza włączył się w akcję i podczas spotkania z Podbeskidziem zawodnicy wyjdą na boisko w towarzystwie specjalnego banera, a na trybunach zasiądą kibice niepełnosprawni z Klubu Kibica Niepełnosprawnego z Tarnowa.

Do zobaczenia na stadionie! Mecz #BBTTSP rozpocznie się w niedzielę 17 września o 16:00 na stadionie w Niecieczy.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.