[U-11] Intensywne granie chłopców z rocznika 2013

W minionych dwóch tygodniach wiele piłkarsko działo się w drużynie Orlików starszych. Zapraszamy na krótkie podsumowanie ostatnich występów.

19 września, 2023


Strona Główna / Akademia

W sobotę 9 września pierwsza grupa rozegrała grę wewnętrzną z rówieśnikami z Korony Kielce. W kadrze na to spotkanie znaleźli się:  Adam Sikora, Jakub Szef, Maciej Pietras, Ksawery Gwóźdź, Hubert Wijas, Mikołaj Kózka, Mikołaj Derus, Michał Kościński, Nikodem Cudecki, Bartosz Olearczyk, Leonard Dudek.

 

Dzień później druga grupa wzięła udział w turnieju kwalifikacyjnym do Salt Mine Cup 2024, który rozegrany został w Myślenicach. Młode „Słonie” na boisku miały okazję zmierzyć się z takimi zespołami jak: Stal Rzeszów, Okocimski Brzesko, APN Sportowiec Modlniczka, Zieloni Niegowić, Orliki Myślenice, Gdovia Gdów, AP Wieliczka, Krakus Nowa Huta, Cracovia Kraków.

 

„Za Naszymi Słonikami bardzo fajna przygoda sportowa. Chłopcy na turnieju zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zaangażowanie i postawa sportowa na „szóstkę”, walka do ostatniej minuty w każdym meczu, dużo akcji i pięknych bramek. Najbardziej cieszy, że z każdym turniejem czy meczem drużyna prezentuje coraz lepszy poziom piłkarski. Myślę, że także pod względem mentalnym chłopcy jako zespół i indywidualnie są coraz pewniejsi i bardziej świadomi swoich działań boiskowych co ma przełożenie na wyniki drużyny. Gratuluje wyniku i sportowej postawy.” – tak turniej w Myślenicach podsumował trener Przemysław Wróbel.

 

Zdjęcie: Futbol Małopolska

 

Fotogaleria z turnieju – GALERIA

 

Skład BBT U-11 na turnieju w Myślenicach: Patryk Węgiel, Jan Libera, Filip Gołębiowski, Szymon Słowik, Adam Sikora, Grzegorz Nowak, Piotr Burza, Hubert Wijas, Łukasz Solakiewicz, Karol Będkowski, Natan Korus, Ksawery Gwóźdź

 

W minioną sobotę zespół trenerów Przemysława Wróbla i Mariusza Kądzielawy wystąpił w turnieju SMS CUP 2023 organizowanym przez UKS SMS Przemyśl. Na Podkarpaciu nasi zawodnicy mogli spotkać się z takimi drużynami jak: Hutnik Kraków, Aserek Gorlice, Resovia Rzeszów, Beniaminek Rzeszów, AP Sanok, FA Stalowa Wola, JKS Jarosław oraz gospodarzami turnieju.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.