Zapisz się na wyjazd do Sosnowca! Zapraszają piłkarze ”Słoni”

W niedzielę w ramach IX kolejki Fortuna 1. Ligi Zagłębie Sosnowiec podejmie na swoim boisku Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. Spotkaniu towarzyszy akcja #FortunaGdyPełnaTrybuna. Jest to kolejna edycja od głównego partnera rozgrywek – Fortuny. Za każdego kibica, który pojawi się na trybunach podczas najbliższej kolejki spotkań Fortuna przekaże 1 zł na fundację „Herosi”. W mediach społecznościowych „Słoni” […]

23 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W niedzielę w ramach IX kolejki Fortuna 1. Ligi Zagłębie Sosnowiec podejmie na swoim boisku Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. Spotkaniu towarzyszy akcja #FortunaGdyPełnaTrybuna.

Jest to kolejna edycja od głównego partnera rozgrywek – Fortuny. Za każdego kibica, który pojawi się na trybunach podczas najbliższej kolejki spotkań Fortuna przekaże 1 zł na fundację „Herosi”. W mediach społecznościowych „Słoni” pojawił się promocyjny filmik, na którym podopieczni Mariusza Lewandowskiego zapraszają do wzięcia udziału w akcji.

Kibice, którzy chcieliby wspierać piłkarzy Bruk-Betu Termaliki z trybun ArcelorMittal Park mogą zapisać się na wyjazd z grupą kibiców „Nieliczni Fanatyczni”, którzy zawsze są tam gdzie grają „Słonie”. Wszystkie informacje dostępne są TUTAJ.

W promocyjnym nagraniu udział wzięli: Damian Hilbrycht, Maciej Wolski, Wiktor Biedrzycki i Artem Putiwcew.

Zaglądnijcie na social media Bruk-Bet Termaliki po więcej! #BandaSłonia

@brukbet.termalica

W ten weekend na wszystkich stadionach Fortuna 1. Ligi będzie mieć miejsce akcja #FortunaGdyPełnaTrybuna 🪙 Dołącz do nas i wesprzyj Fundację „Herosi”! . @Fortuna1Liga #brukbettermalicanieciecza #brukbettermalica #BandaSłonia #DamianHilbrycht #MaciejWolski #WiktorBiedrzycki #ArtemPutiwcew

♬ dźwięk oryginalny – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.