Bruk-Bet Termalica Kids Cup przed meczem z Lechią. Masa atrakcji

Już w niedzielę ligowe starcie „Słoni” z Lechią Gdańsk. #BBTLGD Zanim jednak nastąpi mecz to na na boiskach treningowych (od 8:00 do 14:00) odbędzie się Bruk-Bet Termalica Kids Cup! Wydarzenie jest turniejem kwalifikacyjnym do międzynarodowego turnieju Bruk-Bet Termalica Youth Cup rozegranego w czerwcu 2024 roku. W turnieju wystąpią młodzi zawodnicy z rocznika 2014. Podczas eventu […]

27 września, 2023


Strona Główna / Akademia

Już w niedzielę ligowe starcie „Słoni” z Lechią Gdańsk. #BBTLGD

Zanim jednak nastąpi mecz to na na boiskach treningowych (od 8:00 do 14:00) odbędzie się Bruk-Bet Termalica Kids Cup! Wydarzenie jest turniejem kwalifikacyjnym do międzynarodowego turnieju Bruk-Bet Termalica Youth Cup rozegranego w czerwcu 2024 roku. W turnieju wystąpią młodzi zawodnicy z rocznika 2014.

Podczas eventu będzie zbudowane piłkarskie miasteczko od R-GOL i Adidasa.

To nie koniec atrakcji! Kibice, którzy przyjdą na mecz mogą od godz. 14:00 wziąć udział we wspólnej zabawie i rywalizacji w konkursie na najmocniejsze uderzenie piłki w trzech kategoriach: młodzież do 15 roku życia, kobiety powyżej 16 roku życia oraz mężczyźni powyżej 16 roku życia.

Emocji nie zabraknie. Warto więc odwiedzić Bruk-Bet Termalica Kids Cup jeszcze przed meczem z Lechią Gdańsk. Świetna propozycja dla całych rodzin!

Liczymy na was! 

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.