Tomas Poznar: Musimy szanować przeciwnika. Lechia buduje mocną drużynę [WYWIAD]

Bruk-Bet Termalica zremisował na własnym boisku z Lechią Gdańsk 0:0 w 10. kolejce Fortuna 1. Ligi. Brak skuteczności skomentował napastnik „Słoni” Tomas Poznar. Rosły Czech pojawił się na murawie w 77’ minucie meczu zmieniając Kacpra Karaska. Dotychczasowy wynik nie uległ zmianie i spotkanie zakończyło się rezultatem 0:0. – Musimy szanować przeciwnika. Lechia buduje mocną drużynę, […]

2 października, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica zremisował na własnym boisku z Lechią Gdańsk 0:0 w 10. kolejce Fortuna 1. Ligi. Brak skuteczności skomentował napastnik „Słoni” Tomas Poznar.

Rosły Czech pojawił się na murawie w 77’ minucie meczu zmieniając Kacpra Karaska. Dotychczasowy wynik nie uległ zmianie i spotkanie zakończyło się rezultatem 0:0.

Musimy szanować przeciwnika. Lechia buduje mocną drużynę, grali w Ekstraklasie wcześniej. Dzisiaj tracimy punkty w domu i to jest dla nas duży błąd. Musimy zbierać punkty u siebie – powiedział na gorąco napastnik.

Jakie były przyczyny porażki? Odpowiedź w materiale załączonym pod tekstem.

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.