Udany wrzesień „Słoni”

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w minionym miesiącu stoczył 4 spotkania na ligowym i pucharowym froncie.  Podopieczni Mariusza Lewandowskiego rozpoczęli wrzesień od ligowej wygranej  w Rzeszowie z miejscową Resovią 4:0. Było to drugie wyjazdowe zwycięstwo piłkarzy z Niecieczy. Po przerwie reprezentacyjnej na własnym boisku „Słonie” podzieliły się punktami (2:2) z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Kolejny ligowy mecz to wygrana […]

4 października, 2023

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w minionym miesiącu stoczył 4 spotkania na ligowym i pucharowym froncie.

Kolejny ligowy mecz to wygrana w Sosnowcu z Zagłębiem 3:1. Dzięki dobrym wynikom „w gościach” ekipa Mariusza Lewandowskiego jest najskuteczniejszą drużyną w Fortuna 1. Lidze jeśli chodzi o mecze wyjazdowe ( 3 wygrane, 1 remis, 1 porażka).

Wrzesień „Słonie” zakończyły w Kołobrzegu gdzie po karnych pokonały Kotwicę i po szalonym meczu (4:4 po 120′) awansowały do II rundy Fortuna Pucharu Polski.