Maciej Wolski: Czujemy niedosyt patrząc na to ile mieliśmy sytuacji [WYWIAD]

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w Katowicach dopisał do ligowego dorobku jeden punkt remisując bezbramkowo z GKS-em w ramach 11. kolejki Fortuna 1. Ligi. Spotkanie nie było nudne, a akcji z obu stron nie brakowało. Mimo wielu szans żadna z drużyn nie zdołała wygrać tego meczu i zespoły musiały podzielić się punktami. Spotkanie dla Bruk-Bet Termalica TV […]

11 października, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w Katowicach dopisał do ligowego dorobku jeden punkt remisując bezbramkowo z GKS-em w ramach 11. kolejki Fortuna 1. Ligi.

Spotkanie nie było nudne, a akcji z obu stron nie brakowało. Mimo wielu szans żadna z drużyn nie zdołała wygrać tego meczu i zespoły musiały podzielić się punktami.

Spotkanie dla Bruk-Bet Termalica TV ocenił Maciej Wolski, który na boisku pojawił się w drugiej połowie meczu.

Bardzo się cieszę, że miałem okazję wejść na boisko bo w ostatnich dwóch meczach byłem na ławce. W drugiej połowie mecz zrobił się bardzo otwarty i mógł się skończyć z happy endem dla nas jak i dla GKS-u Katowice – rozpoczął Maciej Wolski.

Cała pomeczowa wypowiedź dostępna jest w załączonym materiale.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.