Trener Lewandowski: Wszystko na pokład. Koncentrujemy się na zwycięstwie! [WYWIAD]

W sobotni wieczór Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie na swoim boisku Górnik Łęczna. Rywal do tej pory jest niepokonany w tym sezonie i przed ekipą trenera Mariusza Lewandowskiego nie lada wyzwanie. W przedmeczowym wywiadzie dla Bruk-Bet Termalica TV szkoleniowiec „Słoni” docenił klasę rywala, ale zaznaczył, że jego zespół będzie dążyć do zwycięstwa. – Mają dużo doświadczonych […]

27 października, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W sobotni wieczór Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie na swoim boisku Górnik Łęczna. Rywal do tej pory jest niepokonany w tym sezonie i przed ekipą trenera Mariusza Lewandowskiego nie lada wyzwanie.

W przedmeczowym wywiadzie dla Bruk-Bet Termalica TV szkoleniowiec „Słoni” docenił klasę rywala, ale zaznaczył, że jego zespół będzie dążyć do zwycięstwa.

– Mają dużo doświadczonych zawodników z przeszłością z Ekstraklasy. Niektórzy zawodnicy grali również w Bruk-Bet Termalice. Tacy jak De Amo, Żyra czy Grabowski. Dla nich również to będzie mecz ze smaczkiem. My przede wszystkim chcemy się skupić na swoich ruchach, na swoich poczynaniach i doprowadzić do tego by wejść mocno w mecz i rozegrać go na swoich warunkach – rozpoczął analizę trener „Słoni”.

Cała wypowiedź w załączonym materiale.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.