[BBT II] Porażka rezerw z Kalwarianką

Po dwóch wygranych z rzędu druga drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie podtrzymała zwycięskiej passy. „Słonie” w spotkaniu rozegranym w Niecieczy przegrywają 1:3 z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska.

29 października, 2023

Strona Główna / Akademia

O przebiegu pojedynku zadecydował początek spotkania. Gospodarze już po 5 minutach musieli odrabiać dwu bramkową stratę. Na listę strzelców wpisali się Robert Prochownik (1 minuta!) oraz Kamil Bentkowski. Zawodnicy z Niecieczy odpowiedzieli w 14 minucie trafieniem Krzysztofa Warzoska. Nie zważając na bramkę kontaktową goście w 35 minucie ponownie pokonali defensywę „Słoni”. Trzeciego gola dla Kalwarianki zdobył Karol Stanek ustalając już w pierwszej połowie końcowy wynik spotkania.

Zespół Waldemara Dzierżanowskiego zajmuje aktualnie 10. miejsce w tabeli. Sobotnie zwycięstwo w Niecieczy pozwoliło naszemu rywalowi awansować na 3. miejsce.

W następną sobotę druga drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza spotka się na wyjeździe z zespołem BKS Hal-Mont Bochnia.