Maciej Ambrosiewicz: Od pierwszej akcji weszliśmy w mecz z dobą energią [WYWIAD]

Nieciecza okazała się miejscem, w którym seria bez porażki zespołu z Łęcznej została przerwana. Bruk-Bet Termalica zwyciężył 3:0 i zapisał na swoim koncie bardzo cenne ligowe zwycięstwo. Jedną z bramek zdobył Maciej Ambrosiewicz. Błąd pomocnika „Słoni” w poprzednim meczu w Opolu kosztował drużynę stratę bramki, ale „Ambro” szybko odpowiedział golem w domowym meczu. – Ulga? […]

30 października, 2023

Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Nieciecza okazała się miejscem, w którym seria bez porażki zespołu z Łęcznej została przerwana. Bruk-Bet Termalica zwyciężył 3:0 i zapisał na swoim koncie bardzo cenne ligowe zwycięstwo.

Jedną z bramek zdobył Maciej Ambrosiewicz. Błąd pomocnika „Słoni” w poprzednim meczu w Opolu kosztował drużynę stratę bramki, ale „Ambro” szybko odpowiedział golem w domowym meczu.

– Ulga?

– Tak! Myślę, że życie mi oddało. To był ciężki moment dla mnie, ciężko się spało i cały czas o tym myślało. Wielu zawodników może różnie zareagować. Ja się nie obraziłem, ja ciężko pracowałem od kolejnego treningu by udowodnić, że to był wypadek przy pracy – rozpoczął analizę spotkania Maciej Ambrosiewicz.