Trener Lewandowski: Przyjechaliśmy po wygraną

Zabrakło agresywności, przytrafiły się błędy i brak skuteczności – tak sobotnie spotkanie z Polonią Warszawa, ocenił trener „Słoni” Mariusz Lewandowski.

5 listopada, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Zabrakło agresywności, przytrafiły się błędy i brak skuteczności – tak sobotnie spotkanie z Polonią Warszawa, ocenił trener „Słoni” Mariusz Lewandowski.

W pierwszych minutach zabrakło nam agresywności. Dzięki temu Polonia miała dwie okazje. Dobrze przy nich zachował się Tomek Loska. Potem zaczęliśmy się rozkręcać. Mieliśmy swoje sytuacje. Powinniśmy strzelić gola. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji Kacpra Karaska. W drugiej połowie Polonia zdobyła bramkę. Padła po naszym błędzie i stracie Andrzeja Trubehy. Takich własnych strat mieliśmy więcej. Potem gospodarze cofnęli się i oddali nam inicjatywę. Efekt przyszedł pod koniec meczu po wejściu Tomasa Poznara. Mogliśmy jeszcze podwyższyć wynik, ale Mateusz Kuchta świetnie interweniował. Zasłużył na miano najlepszego zawodnika gospodarzy. Punkt jest zawsze punktem. Przyjechaliśmy tutaj po wygraną. Szkoda niewykorzystanych sytuacji.  W tym spotkaniu zawodnicy dali dobre zmiany. Tylko tak można się rozwijać. To pokazuje, że rywalizacja daje odpowiednią jakość.  Dla mnie to pozytywny ból głowy przed kolejnymi spotkaniami – mówił na konferencji trener Bruk-Betu Termaliki.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.