Mariusz Lewandowski: Ciężko pracujemy by poprawiać koncentrację i skuteczność [WYWIAD]

Zespół „Słoni” coraz bliżej powrotu do zmagań ligowych po przerwie reprezentacyjnej. Jak ten okres ocenia trener Mariusz Lewandowski? Bruk-Bet Termalica Nieciecza w przerwie Fortuna 1. Ligi ciężko trenował nad poprawą piłkarskich elementów oraz zagrał sparingowo z ekstraklasową Puszczą Niepołomice i zwyciężył na swoim boisku 3:0. Teraz jednak radary nastawione są na Tychy gdzie piłkarze „Słoni” […]

25 listopada, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Zespół „Słoni” coraz bliżej powrotu do zmagań ligowych po przerwie reprezentacyjnej. Jak ten okres ocenia trener Mariusz Lewandowski?

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w przerwie Fortuna 1. Ligi ciężko trenował nad poprawą piłkarskich elementów oraz zagrał sparingowo z ekstraklasową Puszczą Niepołomice i zwyciężył na swoim boisku 3:0.

Teraz jednak radary nastawione są na Tychy gdzie piłkarze „Słoni” zmierzą się z miejscowym GKS-em.

Jak mikrocykl i przygotowania do najbliższego ligowego starcia ocenia trener Mariusz Lewandowski? Czego obawiać się po poniedziałkowym rywalu?

Odpowiedź w załączonym materiale wideo.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.