Charytatywny BBT Biznes Cup 2023 – zapowiedź !

To będzie wyjątkowe piłkarskie wydarzenie. Przed nami I edycja charytatywnego turnieju Bruk-Bet Termalica Biznes Cup 2023 !

9 grudnia, 2023


Strona Główna / Akademia

To będzie wyjątkowe piłkarskie wydarzenie. Przed nami I edycja charytatywnego turnieju Bruk-Bet Termalica Biznes Cup 2023! Jedyny taki turniej podSŁOŃcem, w którym weźmie udział 8 zespołów reprezentujących firmy z regionu. Turniej będzie rozgrywany z podziałem na 2 grupy, a o zwycięzcy zdecyduje faza pucharowa. Każdy mecz będzie trwał 20 minut.

Wydarzenie  organizowane jest przez Klub Sportowy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przy współpracy z Akademią Piłkarska „Słoni”.

Środki zebrane podczas turnieju zostaną przekazane na rehabilitacje Karoliny zmagającej się z dziecięcym czterokończynowym porażeniem mózgowym oraz Klaudii, która od urodzenia cierpi na Zespół Wolfa – Hirschhorna.

 

Pełna obsada turnieju prezentuje się następująco:

Grupa A

 1. Bruk-Bet 
 2. Piekarnia „Oleś”
 3. OKMAR
 4. ZBUD

Grupa B

 1. Vivento
 2. Bartnik Trade Group
 3. Zakłady Mechaniczne „Tarnów”
 4. Nieliczni Fanatyczni 09 – reprezentacja kibiców Klubu Sportowego Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

 

 

Całość rozpoczyna się w niedzielę 10 grudnia o godz. 9:00 rywalizacją w fazie grupowej. Od godz. 14:00 zaplanowano mecze w fazie pucharowej, a wielki finał, którego głównym arbitrem będzie gość specjalny – były międzynarodowy sędzia Michał Listkiewicz, odbędzie się ok. godz. 17:00. Ceremonia zakończenia odbędzie się podczas kolacji biznesowej w Hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej.

 

Zapraszamy na halę w Dąbrowie Tarnowskiej – wstęp wolny. Bądźcie z nami i dopingujcie swoich bliskich  ! W czasie turnieju będzie także prowadzona zbiórka do puszki na pomoc w rehabilitacji Karoliny i Klaudyny.

 

Rozgrywki Bruk-Bet Termalica Biznes Cup na żywo w Internecie!

Dla wszystkich nieobecnych w Dąbrowie Tarnowskiej mamy dobre wiadomości. Planowana jest transmisja LIVE z całego turnieju, która odbędzie się pod linkiem obok >> Turniej LIVE

 

Wyniki LIVE

Pełny harmonogram, wyniki tabele turnieju charytatywnego turnieju Bruk-Bet Termalica Biznes Cup 2023 można śledzić za pośrednictwem oficjalnej strony turnieju –  https://bit.ly/BBTBiznesCup23-LiveScore oraz w twoim telefonie w aplikacji mobilnej VIRIUM.

 

Do pobrania bezpłatnie w sklepie Play na androida i w sklepie App Store na iOS. Po pobraniu należy podać kod organizatora: bbt.

 

Relację z turnieju będzie można śledzić również na naszych mediach społecznościowych na Facebooku – TUTAJ , Instagramie – TUTAJ oraz na platformie „X” (dawniej Twitter) – TUTAJ

 

Jeszcze raz zapraszamy na halę w Dąbrowie Tarnowskiej. Wypełnijmy trybuny i pokażmy, że razem BUDUJEMY dobro !

 

Partnerzy turnieju:

 • Sponsor Tytularny Turnieju – BRUK-BET – polski producent kostki brukowej i wyrobów betonowych dla domu, ogrodu i drogownictwa z siedzibą w Niecieczy. Firmę stanowią marki: Bruk-Bet, Termalica, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt, Termobet i Intrac.
 • Partnerzy Techniczni Turnieju – sieć sklepów piłkarskich R-GOL, Aplikacja VIRIUM, Fortuna 1.Liga. 
 • Patronat: Podokręg Piłki Nożnej w Żabnie.
 • Pozostali partnerzy – Urząd Miejski Dąbrowa Tarnowska, Hotel Cristal Park Dąbrowa Tarnowska.

 

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.