Artem Putiwcew: Więcej koncentracji od początku meczu [WYWIAD]

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w ostatnim meczu 2023 roku mierzył się na wyjeździe z Miedzią Legnica. Piłkarze Mariusza Lewandowskiego mimo dwubramkowej straty zdołali wyrównać stan meczu i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.  W pierwszym składzie na boisko wybiegł Artem Putiwcew. Doświadczony ukraiński defensor rozegrał prawie całe spotkanie, a w ostatnich minutach został zmieniony przez Arkadiusza Kasperkiewicza. […]

21 grudnia, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w ostatnim meczu 2023 roku mierzył się na wyjeździe z Miedzią Legnica. Piłkarze Mariusza Lewandowskiego mimo dwubramkowej straty zdołali wyrównać stan meczu i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. 

W pierwszym składzie na boisko wybiegł Artem Putiwcew. Doświadczony ukraiński defensor rozegrał prawie całe spotkanie, a w ostatnich minutach został zmieniony przez Arkadiusza Kasperkiewicza. W pomeczowym wywiadzie analizuje spotkanie z Miedzią i tłumaczy co było powodem zmiany w końcówce meczu.

Rozmowę z Artemem możecie oglądnąć w załączonym materiale wideo.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.