Porażka w sparingu z Puszczą

Piłkarze „Słoni” rozpoczęli cykl zimowych sparingów. W pierwszym z nich dziś w Staniątkach przegrali z Puszczą Niepołomice 1:2.

12 stycznia, 2024

W pierwszej połowie jedynego gola dla niepołomiczan zdobył Mateusz Cholewiak. W drugiej połowie padło więcej goli. Najpierw wynik podwyższyli niepołomiczanie. W 61 min na listę strzelców wpisał się Wojciech Jakubik.  W kolejnym sparingu „Słonie” jutro w Lisiej Górze zmierzą się z Siarką Tarnobrzeg.

Puszcza Niepołomice – Bruk-Bet Termalica 2:1 (1:0) 1:0 Cholewiak 25 min, 2:0 Kasperkiewicz 55 – samobójcza, 2:1 Jakubik 61.

I połowa: Loska – Taras Zaviiskyi, Biedrzycki, Spendlhofer – Dombrovskyi, Ambrosiewicz – Fassbender, Radwański, Karasek – Branecki.

II połowa Topór – Kasperkiewicz, Putiwcew, Farbiszewski – Bahonko – Morąg, Nowakowski, Leżoń, Hilbrycht – Jakubik, Polyarus.