Porażka z Wieczystą w meczu sparingowym

Bruk-Bet Termalica Nieciecza uległ w meczu kontrolnym Wieczystej Kraków. Spotkanie podobnie jak piątkowy sparing miało miejsce na boisku w Lisiej Górze. Tym razem rywalem „Słoni” był lider III Ligi – Wieczysta Kraków. W ekipie Mariusza Lewandowskiego obowiązywał podobny schemat jak przy okazji poprzednich meczów kontrolnych. Na obie połowy wybiegały zupełnie inne jedenastki. Pierwsi prowadzenie objęli […]

20 stycznia, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica Nieciecza uległ w meczu kontrolnym Wieczystej Kraków.

Spotkanie podobnie jak piątkowy sparing miało miejsce na boisku w Lisiej Górze. Tym razem rywalem „Słoni” był lider III Ligi – Wieczysta Kraków. W ekipie Mariusza Lewandowskiego obowiązywał podobny schemat jak przy okazji poprzednich meczów kontrolnych. Na obie połowy wybiegały zupełnie inne jedenastki.

Pierwsi prowadzenie objęli zawodnicy Sławomira Peszki, a bramkę zdobył Konrad Kasolik. Jeszcze przed przerwą wyrównali piłkarze „Słoni” za sprawą Morgana Faßbendera. Dla Niemca była ta trzecia bramka zdobyta w ten weekend.

Po zmianie stron mimo wielu klarownych sytuacji bramkowych niecieczanie nie zdołali pokonać golkipera Wieczystej. Gościom ta sztuka się udała w 51’ minucie gdy trafił Ante Aralica i ustanowił wynik spotkania.

Teraz przed ekipą Mariusza Lewandowskiego wyjazd na zgrupowanie w Turcji, na które udadzą się 23 stycznia. Antalya będzie gościć „Słoni” do 3 lutego. Tam rozegrają również 3 mecze sparingowe.

Pełna relacja tekstowa z meczu z Wieczystą dostępna jest na profilu #BBT na platformie „X”.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wieczysta Kraków 1:2

Kasolik 19′
Faßbender 41′
Aralica 51′

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.