„Słonie” trenują w tureckim słońcu. Czas na pierwszy sparing

Drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza dotarła do tureckiej Antalyi gdzie przez najbliższe dni będzie mieć obóz przygotowawczy do rozpoczęcia rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi.  Za piłkarzami „Słoni” pierwsze treningi na naturalnej trawie, a dziś czeka ich mecz kontrolny z gruzińskim Dinamem Batumi. Ten rozpocznie się o 15:30 czasu polskiego, a o 17:30 czasu miejscowego. W kolejnych […]

24 stycznia, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza dotarła do tureckiej Antalyi gdzie przez najbliższe dni będzie mieć obóz przygotowawczy do rozpoczęcia rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi. 

Za piłkarzami „Słoni” pierwsze treningi na naturalnej trawie, a dziś czeka ich mecz kontrolny z gruzińskim Dinamem Batumi. Ten rozpocznie się o 15:30 czasu polskiego, a o 17:30 czasu miejscowego.

W kolejnych dniach czekać ich będą jeszcze sparingi z  uzbeckim Nasaf Karszy 27 stycznia oraz z ukraińskim zespołem Worskła Połtawa 2 lutego.

Zgrupowanie trwa od 23 stycznia do 2 lutego.

Obserwujcie nasze social media, tam więcej smaczków prosto ze stolicy Riwiery Tureckiej.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.