Zremisowali w dziesiątkę [skrót meczu]

Podziałem punktów zakończył się pierwszy w 2024 roku mecz ligowy piłkarzy Bruk-Betu Termaliki. Nie zabrakło w nim emocji. Gospodarze kończyli spotkanie w dziesiątkę.

18 lutego, 2024

W pierwszej połowie arbiter podyktował dwa rzuty karne. Najpierw w 28 mieli go gospodarze. Nie wykorzystał go Wiktor Biedrzycki. W 45 min jedenastkę otrzymali goście. Jej pewnym egzekutorem okazał się Szymon Bartlewicz. Nim to się stało z murawy z czerwoną kartką zszedł Tomasz Loska.

Fenomenalnie w drugą połowę weszły „Słonie”. W 47 minucie strzałem z pola karnego Kacper Karasek doprowadził do wyrównania. W tym spotkaniu oficjalny debiut w Bruk-Bet Termalice zaliczył Fin Jasse Tuominen.

Skrót meczu dostępny tutaj

Bruk-Bet Termalica – Chrobry Głogów 1:1 (0:1). 0:1 Bartlewicz 45 – rzut karny, 1:1 Karasek 47. Sędziował: Tomasz Wajda. Czerwona kartka: Loska (45 min – druga żółta). Żółte kartki: Putiwcew (29), Loska (29), Touminen (90) – Bartlewicz (30 min),  Malczuk (61), Plewka (61), Tabiś (82).

Bruk-Bet Termalica: 1 Tomasz Loska – 97 Wiktor Biedrzycki, 77 Artem Putiwcew (46 23 Lukas Spendlhofer),  17 Taras Zaviiskyi  – 24 Kacper Karasek (90 53 Andrzej Trubeha), 21 Damian Hilbrycht, 10 Adam Radwański,  28 Maciej Ambrosiewicz, 7 Morgan Fassbender (73 11 Jasse Tuominen), 8 Andrii Dombrovskyi  –  9 Jakub Branecki ( 73 12 Jakub Wróbel). Rezerwowi: 70 Eric Topór  –  11 Jasse Tuominen, 12 Jakub Wróbel, 13 Bruno Wacławek, 19 Erwin Bahonko, 23 Lukas Spendlhofer, 26 Wojciech Jakubik, 53 Andrzej Trubeha, 90 Jakub Nowakowski. Trener: Mariusz Lewandowski.

Chrobry Głogów: 1   Damian Węglarz – 44  Albert Zarówny,  3 Michał Michalec, 33 Natan Malczuk, 80 Kacper Tabiś (85 29   Paweł Tupaj) – 8  Patryk Plewka (64 19 Patryk Mucha), 16 Robert Mandrysz, 77  Dawid Hanc (64  13 Jakub Kuzdra),  14 Bartosz Biel ( 76 89 Mateusz Machaj),  30 Szymon Bartlewicz ( 76 10 Adrian Szcutkowski) – 11   Mikołaj Lebedyński. Rezerwowi: 22 Karol Dybowski –  7  Artur Bogusz,  10 Adrian Szcutkowski,  13 Jakub Kuzdra,  19 Patryk Mucha,  20 Eryk Pieczarka,  23 Szymon Lewkot,  29   Paweł Tupaj,  89 Mateusz Machaj.  Trener: Piotr Plewnia.