Pole karne bez tajemnic. Za nami 6. edycja Bruk-Bet Termalica Conference

Bruk-Bet Termalica Conference odbyło się w tym roku pod hasłem „Pole karne – strategiczny obszar boiska”. Ponad 100 trenerów wzięło udział w trzech prelekcjach wygłoszonych przez uznanych prelegentów. Już po raz szósty edukacyjna inicjatywa Akademii „Słoni” potwierdziła swój wysoki poziom organizacyjny i merytoryczny, zapewniając wszystkim gościom ogromną dawkę wiedzy i inspiracji.

21 lutego, 2024


Strona Główna / Akademia

Bruk-Bet Termalica Conference odbyła się w tym roku pod hasłem „Pole karne – strategiczny obszar boiska„. Ponad 100 trenerów wzięło udział w trzech prelekcjach wygłoszonych przez uznanych prelegentów. Już po raz szósty edukacyjna inicjatywa Akademii „Słoni” potwierdziła swój wysoki poziom organizacyjny i merytoryczny, zapewniając wszystkim gościom ogromną dawkę wiedzy i inspiracji. Dziękujemy za przybycie i mamy nadzieje, że już wkrótce spotkamy się ponownie w Niecieczy !

 

Krótko po godzinie 9:00 szóstą edycję Bruk-Bet Termalica Conference otworzył Koordynator ds. szkolenia, Krzysztof Lipecki, który bardzo szybko nawiązał do tegorocznego tematu przewodniego wydarzenia czyli pola karnego.

 

 

Na scenie teatru im. Kazimierza i Marii Witkowskich w Niecieczy swoje spojrzenie na temat ataku i obrony pola karnego skonfrontowali Bartłomiej Zalewski z Polskiego Związku Piłki Nożnej, Artur Skowronek  trener młodego pokolenia z dużym doświadczeniem na poziomie centralnym (m.in. Wisła Kraków, Stal Mielec, Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, GKS Katowice czy Zagłębie Sosnowiec) oraz Tomasz Ligudziński z NKP Podhale Nowy Targ.

 

 

Z roku na rok ze względu na rozwój i zmiany w modelu szkolenia, trenerzy dzięki inicjatywom szkoleniowym organizowanym przez Bruk-Bet Termalikę mogą pogłębiać swoją wiedzę o zupełnie nowe elementy oraz poznawać najnowsze trendy w szkoleniu piłkarskim wykorzystywane w największych klubach. Na konferencji w Niecieczy nie zabrakło także trenerów z Akademii Piłkarskiej „Słoni”.

 

 

Bruk-Bet Termalica Conference wpisuje się w misję Klubu, którą jest za pośrednictwem takich wydarzeń inspirować i przyczyniać się do rozwoju piłki nożnej w regionie.

 

Partnerem technicznym wydarzenia była sieć sklepów piłkarskich R-GOL

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.