Nasz rywal: Motor Lublin

Pierwszy wyjazd w tym roku to dla piłkarzy „Słoni” wizyta w Lublinie i spotkanie z Motorem Lublin. Odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 17.30.

22 lutego, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Pierwszy wyjazd w tym roku to dla piłkarzy „Słoni” wizyta w Lublinie i spotkanie z Motorem Lublin. Odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 17.30.

Nasi rywale zmagania w rundzie rewanżowej rozpoczęli od spotkania w Katowicach z GKS-em. Nie okazał się dla nich udany. Przegrali 0:2. Podopieczni Portugalczyka Gonçalo Feio w tabeli zajmują piąte miejsce z 32 punktami. Przed własną publicznością wygrali pięć meczów. Dwa zremisowali, trzy przegrywali.

W przerwie zimowej Motor był aktywny na rynku transferowym. Wzmocnili go m.in: Kamil Kruk z  Zagłębia Lubin,  Samuel Mráz (Vólos NPS), Mbaye N’Diaye (Teungueth FC) i  Paweł Stolarski (Pogoń Szczecin).

W zespole Motoru występują m.in. Łukasz Budziłek, Kacper Śpiewak, Przemysław Szarek czy Piotr Ceglarz. To wszyscy byli piłkarze „Słoni”. Ceglarz jest zresztą najskuteczniejszym zawodnikiem naszego rywala. Strzelił do tej pory sześć goli. To zarazem najlepiej asystujący piłkarz Motoru.

Z Motorem pracował też Mirosław Hajdo, który był też szkoleniowcem „Słoni”.

W sobotę obie drużyny spotkają się drugi raz w historii. W sierpniu w Niecieczy Motor wygrał 2:0.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.