Mikołaj Molga zawodnikiem Bruk-Bet Termaliki

Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma nowego bramkarza. Zawodnikiem „Słoni” został Mikołaj Molga.  18- letni bramkarz podpisał umowę z klubem z Niecieczy do czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia. Molga od sezonu 2021/2022 reprezentował barwy drużyny Escola Varsovia, do której trafił z Radomiaka Radom. Akademia tego klubu słynie z wielu cenionych wychowanków, którzy bronią w czołowych zespołach […]

27 lutego, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma nowego bramkarza. Zawodnikiem „Słoni” został Mikołaj Molga. 

18- letni bramkarz podpisał umowę z klubem z Niecieczy do czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia.

Molga od sezonu 2021/2022 reprezentował barwy drużyny Escola Varsovia, do której trafił z Radomiaka Radom. Akademia tego klubu słynie z wielu cenionych wychowanków, którzy bronią w czołowych zespołach w Europie. Przykładem może być m.in. Marcin Bułka, który podbija francuskie boiska w bramce OGC Nice.

W minionej rundzie jesiennej bronił barw warszawskiego klubu w rozgrywkach Decathlon V Ligi w grupie mazowiecka II.

Nowy bramkarz „Słoni” uczestniczył z drużyną w zgrupowaniu w tureckiej Antalyi gdzie przygotowywał się do rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi. Molga zagra z numerem 88 na plecach.

Witamy w drużynie i życzymy powodzenia!

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.