Wysoka porażka w czerwonym meczu

Dwie czerwone kartki, prowadzenie „Słoni”, ale ostatecznie kończą bez punktów. Mecz z Resovią zdecydowanie nie zaliczą do udanych.

16 marca, 2024

Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Nie zaczął się dobrze dla gospodarzy. Już w 6 minucie po faulu Wiktor Biedrzycki obejrzał czerwoną kartkę i opuścił boisko.  Wcześniej sędzia wprawdzie pokazał mu żółtą, ale zmienił decyzję po wideoweryfikacji. Od 14 minuty „Słonie” grały w dziewiątkę. Czerwoną kartkę za dyskusję otrzymał Maciej Ambrosiewicz. Gra w osłabieniu nie zdeprymowała  gospodarzy. Szukali swojej szansy. I ją dostali. W 42 min po ładnym akcji i dośrodkowaniu Kacpra Karaska, piłka trafiła do Tarasa Zaviiskiego, który skierował ją do bramki. I to było wszystko na co stać było „Słonie”

Po 10 minutach od startu drugiej części meczu sędzia podyktował karnego. Wykorzystał go Edvin Muratović. Chwilę potem w 61 minucie Bartłomiej Wasiluk wyprowadził „Sovię” prowadzenie. W 65 minucie wynik podwyższył Adrian Łyszczarz. W 89 minucie Rafał Mikulec zdobył czwartą bramkę dla gości i ustalił wynik spotkania.

Bruk-Bet Termalica – Resovia 1:4 (1:0). 1:0 Zaviiskyi 42, 1:1 Muratović -55- karny, 1:2 Wasiluk 61, 1:3 Łyszczarz 65, 1:4 Mikulec 89.  Sędziował; Jacek Małyszek. Czerwone kartki – Biedrzycki (4 min), Ambrosiewicz (14). Żółte kartki – Drwal (87) (trener) – Mikulec (51), Muratović (58).

Bruk-Bet Termalica: 1 Tomasz Loska –   17 Taras Zaviiskyi, 97 Wiktor Biedrzycki, 23 Lukas Spendlhofer,  21 Damian Hilbrycht (73 26 Wojciech Jakubik) – 24  Kacper Karasek (79 53 Trubeha) , 10 Adam Radwański, 99 Jakub Jędrasik (46 3 Arkadiusz Kasperkiewicz), 28  Maciej Ambrosiewicz, 90 Jakub Nowakowski – 12   Jakub Wróbel. Rezerwowi: 70  Eric Topór – 3 Arkadiusz Kasperiewicz, 7  Morgan Fassbender, 8  Andrii Dombrovskyi, 9 Jakub Branecki, 13 Bruno Wacławek, 19 Erwin Bahonko, 26 Wojciech Jakubik, 53 Andrzej Trubeha. Trener: Jakub Drwal.

Resovia: 88 Michał Gliwa – 23 Jerzy Tomal, 28 Kornel Osyra, 17 Radosław Adamski –  6 Bartłomiej Wasiluk, 10 Adrian Łyszczarz (86 97 Mikrut),  99 Radosław Kanach (46 14 Marcin Urynowicz), 4 Rafał Mikulec, 21 Dylan Lempereur (46 24 Bartłomiej Eizenchart) –  92 Bartłomiej Ciepiela (46 11 Kamil Mazek), 29 Edvin Muratovic (75 7 Kelechukwu Ibe -Torti, ). Rezerwowi: 1 Branislav Pindroch – 2  Mateusz Bondarenko, 7 Kelechukwu Ibe -Torti, 11 Kamil Mazek 14 Marcin Urynowicz, 20 Radosław Bąk,  24 Bartłomiej Eizenchart, 25 Gracjan Jaroch,  92  Bartłomiej Ciepiela, 97 Filip Mikrut. Trener: Rafał Ulatowski.