[BBT II] Trzy punkty na inaugurację

Zwycięstwem 3:2 nad D&R Unią Oświęcim piłkarską wiosnę w JAKO 4.Lidze zainaugurowała druga drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

17 marca, 2024

Strona Główna / Akademia

Zwycięstwem 3:2 nad D&R Unią Oświęcim piłkarską wiosnę w JAKO 4.Lidze zainaugurowała druga drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Podopieczni trenera Waldemara Dzierżanowskiego od samego początku spotkania byli zmuszeni do odrabiania strat. Po dwóch błyskawicznych trafieniach Unia Oświęcim już od 5 minuty prowadziła 2:0. Tuż przed przerwą kontaktową bramkę dla zespołu z Niecieczy zdobył Kamil Leżoń. W 70 minucie wyrównał wynik wprowadzony chwilę wcześniej Patryk Pikul. O wygranej „Słoni” ostatecznie zadecydował Kamil Leżoń, który w 90 min. z rzutu karnego pokonał bramkarza gospodarzy

17.03.2024, 20. kolejka 4. Liga Małopolska

D&R Unia Oświęcim 2:3 (2:1) Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

Bramki: 1:0 Jakub Antkiewicz 2′, 2:0 Marcin Kateusz 3′, 2:1 Kamil Leżoń 40′, 2:2 Patryk Pikul 70′, 2:3 Kamil Leżoń 90′ k.
Żółte kartki: Adam Krasiński 10′, Kamil Leżoń 17′, Erwin Bahonko 59′, Bruno Wacławek 90+7′.

Bruk-Bet Termalica II: Mikołaj Molga – Erwin Bahanko, Adam Krasiński, Vlastymir Jovanović, Jakub Branecki (90+5′ Adam Zych), Wojciech Jakubik (65′ Patryk Pikul), Krzysztof Wrzosek (80′ Jakub Różycki), Piotr Wiatr (65′ Jakub Janczy), Bruno Wacławek, Zakareya Chawkat, Kamil Leżoń. Rezerwowi: Patryk Janczy, Mikołaj Olchawa, Krzysztof Piątek.

Trener: Waldemar Dzierżanowski.

Asystent trenera: Wojciech Szkotak.