Tylko remis „Słoni” [skrót meczu]

O jeden punkt po spotkaniu z najsłabszą drużyną rozgrywek – Zagłębiem Sosnowiec, wzbogaciła się Bruk-Bet Termalica. Remis zapewniła sobie w końcówce mecze.

6 kwietnia, 2024

Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Spotkanie rozpoczęło się od uczczenia minutą ciszy – Jana Leśniaka, zmarłego kibica „Słoni”. Pierwsza połowa nie dostarczyła wielu emocji. W drugiej szybko na prowadzenie wyszli goście. W 49 minucie bramkarza gospodarzy pokonała Kamil Biliński. Gospodarze długo starali się wyrównać. W końcu ta sztuka udał im się w 89 minucie. Wtedy na listę strzelców wpisał się Wojciech Jakubik.

Skrót meczut

Bruk-Bet Termalica – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0) 0:1 Biliński 49, 1:1 Jakubik 89. Sędziował: Albert Różycki. Żółte kartki: Biedrzycki (80) – Remy (12 ), Matynia (17), Rozwandowicz (65). Widzów 1645.

Bruk-Bet Termalica:  1   Tomasz Loska- 3 Arkadiusz Kasperkiewicz, 77 Artem Putiwcew (80 23 Lukas Spendlhofer), 97 Wiktor Biedrzycki  –  24 Kacper Karasek, 13 Bruno Wacławek (53 21 Damian Hilbrycht), 8  Andrii Dombrovskyi (65 90 Jakub Nowakowski), 10 Adam Radwański, 17  Taras Zaviiskyi  – 9  Jakub Branecki (65 26 Wojciech Jakubik),7  Morgan Fassbender (53 53 Andrzej Trubeha). Rezerwowi: 70 Eric Topór – 5 Vlastimir Jovanović, 6 Maciej Wolski, 21 Damian Hilbrycht, 23 Lukas Spendlhofer, 26 Wojciech Jakubik, 53 Andrzej Trubeha, 90 Jakub Nowakowski, 99 Jakub Jędrasik. Trener: Marcin Brosz.

Zagłębie Sosnowiec: 33 Mateusz Kos – 96 Patryk Caliński, 44 Wiliam Remy, 23 Hubert Matynia (46 18 Dean Guezen), 25 Paweł Szostek – 77 Konrad Wrzesiński,  10 Michał Janota (77 97 Dominik Sokół), 29 Maksymilian Rozwandowicz  -14 Sebastian Bonecki, 7 Artem Poliarus (77 3 Artem Sukhotsky) –  9 Kamil Biliński (77 11 Marek Farby). Rezerwowi: 1 Ołeksij Szewczenko – 3 Artem Sukhotsky, 5 Kamil Lipka, 6 Oleksii Dovgi, 11 Marek Farby, 18 Dean Guezen, 20 Gabriel Kirejczyk, 88 Adrian Troć, 97 Dominik Sokół.  Trener: Marek Saganowski.