Maciej Ambrosiewicz: Mogliśmy ten mecz wygrać [wideo]

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował na własnym boisku z Polonią Warszawa 2:2. Mecz dobrze rozpoczął się dla miejscowych przez szybko strzeloną bramkę. Sytuację utrudniła czerwona kartka dla Tarasa Zawijskiego. W drugiej połowie spotkania mimo gry w osłabieniu piłkarze „Słoni” zdołali wyrównać za sprawą bramki Macieja Ambrosiewicza. Posłuchajcie co do powiedzenia po meczu miał pomocnik Bruk-Bet Termaliki […]

6 maja, 2024

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował na własnym boisku z Polonią Warszawa 2:2.

Mecz dobrze rozpoczął się dla miejscowych przez szybko strzeloną bramkę. Sytuację utrudniła czerwona kartka dla Tarasa Zawijskiego. W drugiej połowie spotkania mimo gry w osłabieniu piłkarze „Słoni” zdołali wyrównać za sprawą bramki Macieja Ambrosiewicza.

Posłuchajcie co do powiedzenia po meczu miał pomocnik Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.