Nasz rywal: Stal Rzeszów

W sobotę Bruk-Bet Termalica na wyjeździe zmierzy się ze Stalą Rzeszów. Rywal do niedawna jeszcze był dobrze dysponowany.

10 maja, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W sobotę Bruk-Bet Termalica na wyjeździe zmierzy się ze Stalą Rzeszów. Rywal do niedawna jeszcze był dobrze dysponowany.

Podopieczni Marka Zuba długo mogli pochwalić się serią nieprzegranych meczów. Ostatecznie ich licznik zatrzymał się na siedmiu spotkaniach.  Przyczyniła się do tego wysoka porażka w ostatniej kolejce z GKS-em Katowice 0:8. Wcześniej potrafili jednak u siebie pokonać 4:2 m.in. lidera Lechię Gdańsk.  Stal obecnie w rozgrywkach zajmuje jedenaste miejsce z 42 punktami.

Jej najskuteczniejszym zawodnikiem jest Brazylijczyk z szwajcarskim paszportem Adler Da Silva. Najczęściej w rzeszowskim występują: Patryk Warczak, Kamil Kościelny i Krzysztof Danielewicz. Barw Stali broni Paweł Oleksy. To zawodnik, który w latach 2019-21 grał w naszym zespole.

W drużynie Bruk-Betu Termaliki i Stali Rzeszów występowali: m.in. Dariusz Jarecki, Arkadiusz Baran, Dominik Sadzawicki, Piotr Ceglarz, Łukasz Szczoczarz,  Sebastian Nowak. Ten ostatni jest zresztą trenerem bramkarzy w rzeszowskiej drużynie.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.